Байєр в Глазго майже вирішив все з Рейнджерсом: дивитися голи

Леверкузенський “Байєр” домігся відмінного результату в першому матчі з “Глазго Рейнджерс” в 1/8 фіналу Ліги Європи. “Аспіринові” заслужено перемогли на “Айброкс” з рахунком 3: 1 і практично вирішили результат протистояння з шотландським грандом.
Гості були краще в першому таймі і частіше загрожували воротам суперника, але відкрили рахунок на 37-й хвилині з пенальті після того, як Самюель Едмундсон зіграв рукою в своїй штрафній. Після вивчення моменту за допомогою ВАР, арбітр вказав на “точку”, а Кай Хавец продовжив свою гольову серію в Лізі Європи. Через дві хвилини вже господарі поля вимагали пенальті за руку Джонатана Та, але пенальті не було, і рефері проігнорував протести.
“Рейнджерс” зіграв трохи сміливіше в другому таймі і на 55-й хвилині мали свій кращий момент, коли Альфредо Морель вийшов один на один з воротарем, але не реалізував його. Атаки “Байєра” також були небезпечні. В середині другого тайму після кутового Чарльз Чарлес Арангіс бив в акробатичному стрибку, але в останній момент захисник прийняв удар на себе. Однак через дві хвилини в шотландської штрафний знову був переполох, м’яч знову опинився у Чарлес Арангіс, який на цей раз не помилився – 0: 2. “Рейнджерс” зумів відіграти один м’яч зусиллями Джорджа Едмундсон і навіть могли зрівняти рахунок, але Баришич пробив трохи неточно. Незабаром Чарлес Арангіс зі штрафного пробив у поперечину, але в кінці гри гості організували красиву багатоходову атаку, яку завершив Леон Бейлі – 1: 3.
Таким чином, “Рейнджерс” в Леверкузені треба зробити справжній подвиг і забити, як мінімум, три м’ячі, щоб вийти в наступний раунд турніру, що мало ймовірно.

Гол! Кай Хавертц, 37 хв. (P), Байєр Леверкузен

Глазго Рейнджерс – Байєр – Відео голу Aranguiz, 67 хвилина дивитися онлайн

Глазго Рейнджерс – Байєр – Відео голу Edmundson G., 75 хвилина дивитися онлайн

Глазго Рейнджерс – Байєр – Відео голу Bailey L., 88 хвилина дивитися онлайн

2019-20, Ліга Європи. 1/8 фіналу.

“Рейнджерс” – “Байєр” 1: 3 (0: 1)
Голи: Хавец, 37 (пенальті) (0: 1); Чарлес Арангіс, 67 (0: 2); Едмундсон, 75 (1: 2); Бейлі, 88 (1: 3)
“Рейнджерс”: Макгрегор А .; Голдсон; Таверньер (Полстер, 85); Едмундсон; Баришич Б .; Ерфілд; Арібо (камбера, 54); Камара Г. (Хаджи Я., 68); Девіс С .; Кент Р .; Морелос
“Байєр”: Градецький; Тапсоба (Пауліньо Ф., 68); Венделл; Та Дж .; Драгович; Хавец; Чарлес Арангіс; Демірбай (Баумгартлінгер, 82); Вайзер; Діабі Му .; Карім Белларабі (Бейлі, 62)
Попередження: Камара Г., 20; Ерфілд, 73; Кент Р., 79 – Демірбай, 29; Венделл, 77; Вайзер, 81; Діабі Му., 86