Брест виграв динамівське дербі у Мінська

У чемпіонаті Білорусі відбулося динамівське дербі. У першому таймі матчу Бреста і Мінська блиснули екс-футболісти з УПЛ – Нойок посприяв Бручічу з автоголом, а екс-дніпрянин Данило зрівняв рахунок. Вирішальний гол провів Лаптєв на початку другого тайму – 2: 1, і Нойок з Мілевським відриваються від конкурента вже на чотири очки.

2020 року, Чемпіонат Білорусі. 1-й коло. 8-й тур.

“Динамо Бр” – “Динамо Мн” 2: 1 (1: 1)
Голи: Бручіч, 5 (автогол) (1: 0); Данило, 24 (1: 1); Лаптєв Д., 52 (2: 1)
“Динамо Бр”: Ігнатович С .; Павловець А .; Веретило; Кікі; Юзепчук; Савицький; Биков Арт .; Нойок; Гордійчук; Лаптєв Д. (Садовський В., 57); Мілевський А. (Вітус, 87)
“Динамо Мн”: Руденок; Бручіч; Динга; Шитов; Горопевшек; Козлов М.М. (Павловські М., 73); Данило (Бахар, 65); Шікавка; Ріос; Олехнович; Климович Вл.
Попередження: Веретило, 29; Биков Арт., 43; Нойок, 84 – Климович Вл., 33; Козлов М.М., 67; Динга, 71

2020 року, Чемпіонат Білорусі: Турнірна таблиця