Буценко: незвично грати при порожніх трибунах

Головний тренер “Білого Барса” Костянтин Буценко прокоментував другий поєдинок серії плей-офф, в якому його підопічні поступилися “Крижаним Вовкам” з рахунком 2: 4:

“Незвично грати при порожніх трибунах. У моїй кар’єрі таке вперше. Якісь незвичайні відчуття. Була хороша гра. Готуємося на понеділок”.

Нагадаємо, що вирішальний матч чвертьфінальної серії між “Білим Барсом” і “Крижаними Вовками” відбудеться 16 березня в Білій Церкві. Поєдинок розпочнеться о 18:45.

Шість команд, нагадаємо, визначать чемпіона в плей-офф. Переможець регулярного сезону ХК “Кременчук” і фінішував другим “Донбас”, згідно з Регламентом, стартують в плей-офф з півфінальної стадії. Їх суперники визначаться у чвертьфіналах до двох перемог.