Дніпро-1 знову перемагає Маріуполь: відео голів

Другий за тиждень матч “Дніпра-1” і ФК “Маріуполь” знову завершився домашньою перемогою команди Дмитра Михайленка.

Перший тайм зустрічі вийшов не надто багатим на події, хоча по одному шансу відкрити рахунок було у кожного з сьогоднішніх опонентів. На 28-й хвилині м’яч після удару Булеца зі стандарту поцілив у стійку і прокотився рівно по лінії воріт, а відповіддю гостей вже в наступній атаці став промах із забійної позиції Кірюханцева.

Ключовим же епізодом поєдинку стало рішення Катерини Монзуль поставити пенальті в ворота “Маріуполя” в середині другої половини. Руслан Фомін випадково зіграв рукою в своїй штрафній, а рефері подивившись відеоповтор прийняла рішення призначити одинадцятиметровий, який спокійно реалізував Хобленко.

Після забитого гола швидкості в матчі впали аж до завершальних хвилин, коли азовці пішли великими силами вперед і пропустили контратаку суперника. В результаті Чичиков точним пасом вивів Владислава супряга один на один, а той спокійно обіграв голкіпера – 2: 0 на користь “Дніпра-1”.

2019-20, Чемпіонат України. Друга група. 23-й тур.

“Дніпро-1” – “Маріуполь” 2: 0 (0: 0)
Голи: Хобленко, 64 (пенальті) (1: 0); Супряга, 89 (2: 0)
“Дніпро-1”: Кліщук; Адамюк; Лопиренок; Логінов; польовий; Назаренко Ал-р (Коркішко, 66); Ді Франко; Вакулко; Булеца (Чичиков, 70); Батагов; Хобленко (Супряга, 75)
“Маріуполь”: Гальчук; Дава; Муравський; Кирюханцев (Кащук, 76); Биков Ал .; Чех М. (Тищенко І., 67); Федорчук; Корнієнко В .; Чурко (Кулаков А., 72); Топалов; Фомін
Попередження: Хобленко, 53 – Дава, 26; Кулаков А., 74; Биков Ал., 83

2019-20, Чемпіонат України: таблиці Турніру