Гравець Шахтаря в фокусі: Соломон

Вінгер «гірників» Манор Соломон – герой традиційної рубрики shakhtar.com.

Соломон в «Шахтарі» з січня 2019 року. У минулому сезоні виходив на поле 16 разів і забив 1 гол, в поточному взяв участь в 18 матчах і оформив 3 м’ячі. У 2020 році футболіст вибув з обойми через травму і не грав, але вже пройшов період відновлення.

Супердебют в ЛЧ
На рахунку Манора 851 хвилина у всіх турнірах з урахуванням компенсованих: 8 раз з’являвся в стартовому складі і 10 – на заміну. У Мілані і Манчестері ізраїльтянин відіграв за півгодини, але завершив 2 результативні атаки «Шахтаря» після передач Додо, принісши команді 4 очки. До речі, це були його єдині удари в поєдинках.

У минулому чемпіонаті України Соломон провів 1 повний матч – з «Динамо» в Києві (0: 0). У нинішньому сезоні він тричі відбігав від дзвінка до дзвінка, в тому числі і в зустрічі з «Динамо» на його полі (2: 1 на користь «оранжево-чорних»). На «Олімпійському» півзахисник став творцем першого гола: пішов від Миколенко в лицьову і асистував Мораес, який технічно переправив м’яч п’ятою.