Івіца Оліч розповів про головному матчі своєї кар’єри

В інтерв’ю клубному журналу «Баварії» колишній нападник мюнхенців Івіца Оліч згадав свій гол в домашньому поєдинку з «Манчестер Юнайтед» в 2010 році.

«Той момент досі стоїть перед моїми очима: перший матч в чвертьфіналі Ліги чемпіонів проти« Манчестер Юнайтед ». На 92-й хвилині на табло все ще горів рахунок 1: 1. Маріо Гомес прорвався по центру поля, увірвався в штрафну, але там втратив м’яч. Патріс Евра хотів спокійно прийняти м’яч, але не помітив мене за своєю спиною. Я увірвався у вільний простір, перехопив м’яч і перед самим ударом по воротах – абсолютно не в своїй манері – спонтанно зробив обманний рух. Я його побачив вже потім на повторі.

Коли ти в доданий час опиняєшся перед воротами суперника, то б’єш вже наосліп. Головне, щоб м’яч залетів. Але я залишався спокійний. Коли м’яч влетів в сітку, «Альянц Арена» вибухнула. Я ніколи не забуду це виверження емоцій. Цей мій найприємніший момент у Мюнхені. Навіть сьогодні люди просять мене розповісти про нього.

Після матчу я запитав головного тренера Луї ван Гала, чому він мене не замінив незадовго до 90-ї хвилини, як це часто бувало раніше. Тоді він сказав: «Тренер завжди правий. У мене було передчуття, що ти ще заб’єш ». Це було досить смішно, оскільки, коли я до цього питав його, чому він мене замінює, він відповідав: «У мене було відчуття, що ти сьогодні більше не заб’єш.

У нас з Ван Галом були особливі відносини. У мій перший день в Мюнхені він сказав мені, що мені тут буде важко. Я підписав контракт задовго до його приходу, ще коли головним тренером був Юрген Клінсманн. Але я його запевнив, що буду боротися за місце в складі – три тижні потому ван Гал сказав, що йому доведеться мене поставити в склад, якщо я продовжу в тому ж дусі. Під його керівництвом я провів найкращий сезон у своїй кар’єрі, а матч проти «Манчестер Юнайтед» був його кульмінаційним моментом », – цитує Оліча сайт« Баварії ».