Карпати і Львів видовищно розійшлися миром в дербі: дивитися голи

Наставники “Карпат” і “Львова” обіцяли, що сьогоднішнє дербі буде цікавіше, ніж похмурі нулі тижневої давності – і своє слово стримали. Перший тайм залишився за “Карпатами” – “Львів” вразив свої ж ворота, коли Танчик розрізав оборону пасом на Мартенса, той прострілив справа у воротарський, а Братков в боротьбі з Бойчуком зробив автогол. Втім, “Львів” зрівняв майже відразу після перерви – Яковеллі класно пробив головою після того, як Ренан відібрав м’яч у Гіоргадзе і навісив зліва – 1: 1.
Матч рухався до нічийного результату, але в його кінцівці за дві хвилини відбулося стільки подій, скільки не було тиждень тому. На 85-й хвилині “Карпати” заробили пенальті – Сабіно в штрафний стрибнув в ноги Притулі. До “точки” підійшов Назарин, але переграти феноменального в цьому аспекті САРНАВСЬКИЙ не зміг – черговий 11-метровий сейв голкіпера! У відповідь же атаці пенальті заробив і “Львів” – Пасіч зачепив Альваро і отримав друге попередження. Але і тут польовий гравець (Татарка) програв дуель воротареві (Кудрик). Голкіперам браво!
1: 1 – абсолютно закономірний по такій грі результат. Залишається гадати, як складеться четверте дербі між львівськими клубами.

2019-20, Чемпіонат України. Друга група. 23-й тур.

“Львів” – “Карпати” 1: 1 (0: 1)
Голи: Братков, 27 (автогол) (0: 1); Яковеллі, 50 (1: 1)
“Львів”: Сарнавський; Бопесу (Богунов, 62); Приймак; Братков; Борзенко; Альваро Луіc; Гончар; Сабіно; Яковеллі (Велвес, 82); Татарка; Ренан А. (Нич, 63)
“Карпати”: Сич (Діда Я., 71); Кудрик; Гиоргадзе; Мартенс М. (Притула, 75); Халл; Пасіч Г. (до 87); Кльоц; Назарин; Танчик; Бойчук А .; Лях Р.
Попередження: Яковеллі, 51; Сабіно, 85; Приймак, 89 – Бойчук А., 3; Халл, 30; Кльоц, 49; Пасіч Г., 83, 87
Вилучення: – Пасіч Г., 87 (друге попередження)

2019-20, Чемпіонат України: таблиці Турніру