Крижані Вовки яскраво відсвяткували перемогу над Білим Барсом

Сьогодні столичні “Крижані Вовки” провели другий чвертьфінальний поєдинок плей-офф Української хокейної ліги – Парі – Матч проти білоцерківського “Білого Барса”, в рамках якого кияни здобули перемогу з рахунком 4: 2 і зрівняли рахунок у серії, наблизившись до путівки в півфінал.

І хоч матч проходив при порожніх трибунах, однак, кияни все одно яскраво і креативно відсвяткували свою перемогу у чвертьфінальному поєдинку, порадувавши всіх телеглядачів.

“Білий Барс” – “Крижані Вовки” 2: 4 (0: 1, 1: 2, 1: 1). Рахунок в серії 1: 1

Шайби: 0: 1 – Гіндуллін (Шаманський – Мікульчик), 17:00, 0: 2 – Жигалов (Шаманський – Мікульчик), 25:05, 1: 2 – Морозов (Ядловський – Качан), 25:27, 1: 3 – Воробйов (Шабанов – Дворник), 36:16, 2: 3 – Благой (Ружников), 46:57, 2: 4 – Шабанов (Двірник), 59:43.