Матч Хувентуса і Реала в Нікарагуа НЕ дограли через протест гостей

Матч 16-го туру нікарагуанської “приклади” між клубами “Хувентус” з Манагуа і “Реал” з департаменту Мадріс був перерваний на 66-й хвилині за рахунку 2: 0 на користь господарів. Причина – незгода гостей продовжувати поєдинок через те, за яких обставин був забитий другий гол “Хувентуса”, пише Прессбол.

Один з гравців господарів зробив пас на форварда Аллана Меркадо, проте футболіст перебував в офсайді. Помічник рефері підняв прапорець, а головний дав свисток, однак тут же, помітивши, що м’яч в польоті влучив у гравця “Реала”, дав сигнал продовжити гру, хоча всі футболісти вже зупинилися. Все, крім Меркадо, який без перешкод вразив ворота.

Епізод викликав бурхливі протести гравців “Реала”. Один з них отримав жовту картку, другий – червону, після чого тренерський штаб гостей в знак протесту вивів команду з поля. Через десять хвилин матч був зупинений.

Перед 16-м туром “Хувентус” знаходився на 7-му місці в “прикладі” з 20 очками, “Реал Мадріс” з 14 балами займав 8 місце. Всього в турнірі беруть участь 10 клубів, перша шістка отримує пропуск в плей-офф.