НХЛ: Топ-10 моментів Філадельфії Флайєрс

Національна хокейна ліга представила десятку кращих ігрових моментів за участю другої команди Столичного дивізіону і претендента на вихід в плей-офф “Філадельфії Флайєрс”.

“Філадельфія” була однією з кращих команд в НХЛ з того моменту, як настав 2020 рік, і змогла підвищити свій статус від клубу, що бореться за плей-офф, до команди, яка веде боротьбу за перше місце в Столичному дивізіоні. З 8 січня, коли “Флайєрс” перемогли “Вашингтон Кепіталз” з рахунком 3: 2, “Філадельфія” виграла 19 матчів, 6 програла в основний час поєдинку і в ще один програла в овертаймі, що нарівні з “Бостон Брюїнз” є найкращим показником в НХЛ. Цей відрізок включає в себе серію з дев’яти перемог, яка вдалася команді в період з 18 лютого по 7 березня.