Олександрія теж забиває чотири м’ячі Колосу: дивитися голи

Найрезультативнішим суботнім поєдинком Favbet-ліги став матч в Олександрії, який завершився перемогою господарів – 4: 2. Для підопічних Володимира Шарана зустріч з “Колосом” спочатку складалася не кращим чином.

Гості, які, за великим рахунком, вже можуть не особливо піклуватися про своє турнірне становище, грали розкуто і помітно більше контролювали м’яч. Вони і відкрили рахунок на 35-й хвилині: Сорокін отримав м’яч у штрафному, обіграв захисника і потужно пробив – 0: 1. Можливо, гра пішла б по іншому сценарію, зумій “Колос” утримати свій хиткий перевагу до перерви, але в компенсований час господарям вдалося провести класичну флангову атаку з націленої передачею до лінії штрафного на Гречишкіна.

Другий тайм пройшов вже під знаком переваги “Олександрії”, яка скористалася двома грубими помилками суперника і до 64-й хвилині вела в рахунку з перевагою в два м’ячі – 3: 1. І хоча вийшов на заміну Лисенко подарував “Колоса” надію, врятуватися від поразки гостям не вдалося. А вже незадовго до фінального свистка Задерака встановив остаточний рахунок – 4: 2.

2019-20, Чемпіонат України. Фінал. 23-й тур.

“Олександрія” – “Колос” 4: 2 (1: 1)
Голи: Сорокін С., 35 (0: 1); Гречишкін, 45 + 1 (1: 1); Грицук, 54 (пенальті) (2: 1); Ковалець, 64 (3: 1); Лисенко, 80 (3: 2); Задерака, 90 (4: 2)
“Олександрія”: Білик О .; Бабогло; Пашаєв П .; Дубра; Гречишкін; Мишенко (Задерака, 46); Лучкевич; Запорожан (Ковалець, 46); Грицук; Вантух; Безбородько (Сітало А., 83)
“Колос”: Яшков; Чорноморець; Єфремов Е .; Максименко; Парамонов; Богданов; Сорокін С. (Кожушко, 55); Оріховський; Морозко (до 58); Вільхамссон; Бондаренко А. (Лисенко, 66)
Попередження: Бабогло, 61; Лучкевич, 93 – Оріховський, 4; Сорокін С., 45; Максименко, 53; Єфремов Є., 84