Олімпіакос в меншості не надав Вулверхемптону

“Олімпіакос” і “Вулверхемптон” зіграли внічию – 1: 1 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. У попередньому раунді грецька команда сенсаційно вибила “Арсенал” і тепер сподівається зняти скальп ще однієї англійської команди. Але і “вовки” дуже сильно виступають в турнірі, і не приховують своїх амбіцій дійти якомога далі.
Британці не хотіли зустрічатися з грецьким грандом після того, як стало відомо, що президент “Олімпіакоса” заразився коронавірусів. УЄФА не вважало за це серйозним аргументом і після того, як всі гравці і офіційні особи “Олімпіакоса” показали негативний тест на вірус, Матч відбувся там і тоді, як планувалося.
Тим не менш, не все вдало складалося для господарів. Вже на 28-й хвилині Рубен Самеду за фол останньої надії, коли він збив на вході в штрафну Жоту, побачив пряму червону картку. Рубен Невеш зі штрафного пробив у “стінку”. Незважаючи на чисельну меншість, господарі ні в чому не поступалися “вовкам” і не дозволяли створювати небезпечні моменти біля своїх воріт. В атаці греки в основному розраховували на довгі закидання на Юсефа Ель-Арабі, але досвідчений нападник не мав особливих шансів проти англійської захисту. Однак на 54-й хвилині Гільєрме, обігравши Болі і Руя Патрісіу, вивів Ель-Арабі на порожні ворота і той не схибив. Відігралися гості через десять хвилин. Удар Педру Нема з рикошетом від захисника влетів у кут воріт – 1: 1. Після голу гості намагалися з усіх сил, щоб зробити повний переворот рахунок і полегшити завдання в матчі-відповіді. “Вовки” створили кілька небезпечних ситуацій біля воріт “Олімпіакоса”, але рахунок більше не змінився.
Поєдинок у відповідь на “Моліна” призначений на 19 березня, проте УЄФА ще не вирішив, чи буде турнір продовжений або припинений через ситуацію з коронавірусів.