Олімпік і Ворскла розійшлися миром: дивитися голи

У заключному матчі 23-го туру чемпіонату України, в якому зустрічалися “Олімпік” і “Ворскла”, переможець так і не був виявлений. Напередодні донецька команда пережила чергову перестановку на тренерському містку – виконуючим обов’язки наставника команди втретє призначений Ігор Климовський. І, як видно, такий струс пішла на користь – “Олімпік” зумів переривати серію поразок, яка налічувала сім матчів.

Номінальні господарі (матч проходив в Києві без глядачів) відкрили рахунок на 21-й хвилині. Лебеденко прострілив зліва на Тейшейру, удар якого відбив голкіпер “Ворскли”. Однак Баланюк виявився в потрібному місці і вразив уже порожні ворота. Через хвилину полтавчани могли вирівняти становище. На рівному місці втратив м’яч у своєму штрафному Кичак, а потім і прихопив за руку Луїзао. Однак сам же Кичак виправив свою помилку, вигравши дуель у Шехіча.

Головний тренер “Ворскли” досить швидко прибрав невдахи з поля, випустивши Кулача. І вгадав із заміною – незадовго до перерви Кулач завершив атаку своєї команди точним ударом і встановив, як виявилося, підсумковий рахунок – 1: 1.

2019-20, Чемпіонат України. Друга група. 23-й тур.

“Олімпік” – “Ворскла” 1: 1 (1: 1)
Голи: Баланюк, 21 (1: 0); Кулач, 42 (1: 1)
“Олімпік”: Кичак; Гришко (Романовський, 75); Цимбалюк; Литвин Д .; Лебеденко; Баланюк; Політило; Ксьонз; Кравченко Н. (Балашов, 63); Тейшейра М. (Чогадзе, 84); Завійський
“Ворскла”: Різник Д .; Баєнко; Кані; Якубу Н .; Луїзао (Васін Д.Г., 68); Ндіайе П-А .; Пердута; Пуцлін (Дитина, 79); Скляр; Шехіч Е. (Кулач, 34); Степанюк Р.
Попередження: Кичак, 22 – Якубу Н., 10; Скляр, 70