Пенальті Васіна виводить Ворсклу в півфінал Кубка України

Полтавська “Ворскла” стала останнім півфіналістом Кубка України після перемоги в Чернігові над четвертою командою поточного сезону в УПЛ “Десною” з рахунком 1: 0. Результат зустрічі вирішив реалізований Денисом Васіним пенальті на 65-й хвилині, призначений за “волейбол” у своєму штрафному захисника “Десни” Тамма.
Матч проходив при порожніх трибунах, хоча по інтершум все ж були чутні скандування і барабанний бій чернігівських фанатів з-за меж стадіону. У першому таймі господарі більше контролювали м’яч і атакували, проте найнебезпечніший момент був все ж біля воріт Паста, який “привіз” собі воротар “Десни”, але сам і врятував після удару Луїзао. У господарів по-справжньому гольових моментів не було.
У другому таймі гравці “Десни” стали ще більше бити по воротах, а гравці “Ворскли” по гравцям “Десни”. Після шостої жовтої картки, здавалося, що наступна стане вже червоною, однак це була знову жовта, але вже Тамм. Васін з 11-метрової позначки пробив на силу в нижній кут, а Паст запізнився зі стрибком. Після цього деснянці почали поспішати, технічного браку додалося і полтавці зуміли зберегти мінімальну перевагу до фінального свистка.
Тепер “Ворскла” разом з “міна”, “Маріуполем” і “Динамо” чекає завтрашньої жеребкування півфіналу.