Помер легендарний гонщик Формули-1 Стірлінг Мосс

Сьогодні, 12 квітня, помер екс-пілот Формули-1 Стірлінг Мосс. Йому було 90 років.

Мосс є чотириразовим віце-чемпіоном Формули-1 і переможцем гонки «24 години Ле-Мана». Всього за кар’єру він провів 529 гонок, здобувши перемогу в 212 з них. У Формулі-1 Мосс виступив в 66 Гран-прі, вигравши 16 з них – він вважається кращим гонщиком серії, який ніколи не став чемпіоном світу.

Стірлінг Мосс завершив виступи в 1962 році, після того як потрапив в аварію в Гудвуді, в результаті якої місяць перебував в комі.

Коментатор і колишній пілот Формули-1 Мартін Брандл так прокоментував смерть Мосса: “Могутній гонщик і джентльмен. У нього був свій стиль і на трасі і в житті. Чудовий чоловік. Пережив найнебезпечнішу епоху автоспорту і помер сьогодні у віці 90 років. Для мене була честь знати його “.

All at McLaren mourn the passing of a legend of our sport, Sir Stirling Moss. A prodigious competitor, supremely talented racer, and consummate gentleman, he leaves an indelible mark of greatness on the history of international motorsport. Our condolences to his family. pic.twitter.com/c3vdzTuFgN– McLaren (@ McLarenF1) April 12, 2020