Шахтар перемагає Вольфсбург в Німеччині: дивитися голи

“Шахтар” і “Вольфсбург” при порожніх німецьких трибунах проводили перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи. Стартові 15 хвилин були за господарями поля – “Вольфсбург” виглядав ініціативніше, “Шахтар” поступово адаптувався. І забити вдалося буквально в першій гострій атаці – Ісмаїлі звично подав з лівого флангу, Брукс намагався перервати політ м’яча, але зробив це вкрай невдало, буквально виклавши під удар Мораес. Жуніор вистрибнув вище всіх, включаючи воротаря, після чого головою послав м’яч у сітку. 0: 1 на 17-й хвилині!
Після цього гола “Шахтар” міцно прибрав ініціативу до своїх рук і ніг. “Гірники” буквально тут же повинні були подвоювати рахунок з 11-метрового, коли Арнольд рукою зіграв після подачі Додо справа – VAR це підтвердив. До “точки” підійшов Коваленко, але пробив дуже погано – Кастельс легко зловив м’яч в правому куті.
“Шахтар” не зніяковів і продовжив атаки на ворота “Вольфсбурга”. Перспективні моменти були у Мораеса з Тете, але до разючого удару якось не доходило, а ось “вовки” втілили в ще один 11-метровий незначний епізод на 44-й хвилині. М’яч після рикошету від Кривцова потрапив Матвієнко в руку. Суддя Скоміна побіг дивитися повтор на моніторі і виніс свій вердикт – “точка”. Вегорст ретельно встановив м’яч для пробиття пенальті, але тут сталося непередбачене – у нього “поїхала” нога, а 11-метровий удар припав по трибунах. Рахунок колишній – 0: 1!
Але він тримався недовго. “Вольфсбург” зміг зрівняти майже відразу після перерви. Пятов впорався зі штрафним Арнольда, парирував його на кутовий, і цей стандарт виявився фатальним. Подача Брекало зліва, Брукс виграв позицію у Матвієнко і головою забив в правий кут, виправивши свою помилку в першому таймі – 1: 1 на 48-й хвилині.
Подальший відрізок матчу давався “Шахтарю” з працею – “гірники” переважно оборонялися. Зміни напрошувалися, Майкон змінив Коваленко, а Хочолава вийшов замість Ісмаїлі – Матвієнко пішов з центру на фланг.
На 71-й хвилині Алан Патрік розкішним фінтом змусив фол Брукса і заробив перспективний штрафний. Сам же Патрік і викликався виконувати удар – так, що задзвеніла перекладина, м’яч відскочив в поле, а в’юнкий Маркос виявився першим на підборі, пробивши в падінні головою. Воротар був уже відіграний і нічим перешкодити не міг – 1: 2 на 73-й хвилині!
Ближче до кінцівці “Вольфсбург” спробував збагнути фінальний штурм, але захист, особливо Хочолава, діяла досить надійно. 1: 2 – “Шахтар” домагається відмінного результату перед матчем-відповіддю. Залишилося дочекатися підтвердження від УЄФА, де, коли і за яких умов він відбудеться – часи нині бурхливі.