Шахтар поступається Зорі в кінцівці матчу: кращі моменти

“Шахтар” після енерговитратного матчу з “Вольфсбургом” прибув до Запоріжжя на матч з “Зорею”. Луїш Каштру пішов на зміни в складі, деякі з яких були вимушеними: так, позицію Ісмаїлі зайняв Матвієнко, Хочолава вийшов в центрі захисту, Майкон змінив Маркоса, а в воротах вийшов молодий Трубін. Крім того, з перших хвилин з’явилися Коноплянка і Марлос.
Перший тайм проходив досить спокійно, але в його середині “Шахтар” міцно заволодів ініціативою. Мораес міг відкривати рахунок на 21-й хвилині після помилки Махарадзе при стандарті, небезпечно пробивав Марлос, небезпечно прострілював Матвієнко, але “Зоря” змогла відбитися. Правда, луганчани в кінці тайму понесли втрату – отримав пошкодження лідер команди Ледньов, так що на другий тайм вийшов інший футболіст, а саме Цвек.
Після перерви “Зоря” втратила ще одного футболіста – Хомченовський не зміг продовжити матч, замість нього вийшов Громов, який мало не відзначився першим же дотиком, але промахнувся головою з вигідного положення. Це був перший дзвінок. Другий пролунав на 74-й хвилині, коли Трубін врятував команду після удару Кабаєва з гострого кута праворуч.
А ось третій дзвінок виявився фатальним. Кутовий справа, захисники “Шахтаря” винесли м’яч, але Михайличенко в центральній зоні виявився абсолютно один на підборі і потужно увігнав м’яч у сітку. Трубін тут був безсилий – 1: 0 на 83-й хвилині. Каштру спробував врятувати гру за рахунок виходу Сікану, і момент все-таки виник, але Майкон після прориву Тайсона зліва і передачі в центр не зміг прицільно пробити в лівий кут.
1: 0 – міні-сенсація в Запоріжжі. “Зоря” виходить на друге місце, і тепер залишилося дізнатися, чи надовго.

2019-20, Чемпіонат України. Фінал. 23-й тур.

“Зоря” – “Шахтар” 1: 0 (0: 0)
Голи: Михайличенко Б., 83 (1: 0)
“Зоря”: Махарадзе; Вернидуб; Ледньов (Цвек, 46); Тимчик; Іванисеня; Кочергін В .; Михайличенко Б .; Хомченовський (Громов, 49); Чеберко; Юрченко В. .; Кабан (Перович, 88)
“Шахтар”: Трубін; Додо К .; Кривцов; Хочолава; Матвієнко Н .; Майкон Барберан; Алан Патрік (Сікан, 87); Марлос (Коваленко Вік., 67); Тайсон; Коноплянка (Тете, 67); Жуніор Мораес
Попередження: Іванисеня, 14; Кочергін В., 34; Цвек, 59; Михайличенко Б., 75 – Жуніор Мораес, 52

2019-20, Чемпіонат України: таблиці Турніру