Шахтар забиває Динамо чотири м’ячі, але вилітає з Кубка

У Білорусі відбулися півфінальні матчі Кубка країни з футболу. Солігорськ “Шахтар” вдруге протягом тижня обіграв чинного чемпіона Білорусі Брестське “Динамо”. Правда, якщо перемога, здобута кілька днів тому в Бресті в матчі Вищої ліги, повністю задовольнила Юрія Вернидуба і його підопічних, то сьогоднішніх чотирьох м’ячів, забитих у ворота “Динамо”, виявилося недостатньо для виходу в фінал.

Брестська команда, нагадаємо, перемогла в першому матчі 2: 0 і в матчі-відповіді йшла на перерву, маючи перевагу в два м’ячі. Здавалося б, інтрига померла, але “Шахтар” видав ударний відрізок у середині другого тайму, чотири рази вразивши ворота суперника. Поставити фінальну крапку команді Юрія Вернидуба не вдалося – 4: 2 на користь “Шахтаря”, але в фінал виходить “Динамо”.

Футбол. Кубок Білорусі

Півфінал, матч-відповідь

“Шахтар” (Солігорськ) – “Динамо” (Брест) – 4: 2 (0: 2)
Перший матч – 0: 2
Голи: Савицький, 19 (0: 1), Гордійчук, 38 (0: 2). Іванович, 58 (1: 2). Лисакович, 60 (2: 2), Лисакович, 66-пен. (3: 2), підстрелив, 74 (4: 2).
“Шахтар”: Гутор (к), Бурко, Політевич (Хадаркевіч, 6), Сачивко, Антич, Селява (Бодул, 61), Сзоке, Іванович, Кендиш, Баланович (підстрелив, 46), Лисакович.
“Динамо-Брест”: Ігнатович, Кікі, Биков, Мілевський (Шевченко, 54; Кривець, 81), Кисляк, Веретило (к), Павловець, Лаптєв (Садовський, 88), Гордійчук, Юзепчук, Савицький.