Слуцьк переміг Славію в матчі з п’ятьма пенальті

Цікавим видався матч чемпіонату Білорусі між “Слуцькому” і “Славією”. Команда з Мозиря відкрила рахунок з пенальті. Такула в кінці першого тайму відповів тим же – 1: 1. Ближче до кінця години гри “Слуцьк” заробив ще один 11-метровий, але на цей раз Такула його змастив.

І все ж історія з пенальті не завершилася. Суддя ще двічі вказав на “точку” на користь господарів, до м’яча підходив вже не Такула, а Сердюк, який теж свою першу спробу запоров, але виявився першим на добиванні – 2: 1 на 73-й хвилині. А з другої спроби на 80-й хвилині Сердюк уже не схибив. У підсумку 3: 1 – п’ять пенальті, з них чотири в ворота “Славії”.

2020 року, Чемпіонат Білорусі. 1-й коло. 1-й тур.

“Слуцьк” – “Славія М” 3: 1 (1: 1)
Голи: Чухлєй, 29 (пенальті) (0: 1); Такула, 43 (пенальті) (1: 1); Сердюк, 73 (2: 1); Сердюк, 80 (пенальті) (3: 1)
“Слуцьк”: Панкратов; Крівулькін; образів; Коанда; Чеботаєв; Трубило; Такула; Бураєв М. (Умар Бала, 82); Салу Д. (Тетеренке, 21); Семенов Е .; СИРИМ (Сердюк, 17)
“Славія М”: Барановський М .; Тимонюк (до 70); Недашковський Ю .; Котляров Ал-р (Василевич І., 77); Костров; Пантя; Сенько (Мякиш, 69); Чухлєй; Жук В .; Нарх; Тетте Д. (Мельников Н., 53)
Попередження: Трубило, 39; Образів, 69; Такула, 76 – Пантя, 26; Костров, 42; Тимонюк, 58, 70; М’якуш, 79
Вилучення: – Тимонюк, 70 (друге попередження)

2020 року, Чемпіонат Білорусі: Турнірна таблиця