U21: Шахтар переграв Зорю

У 23-му турі молодіжного чемпіонату “Шахтар” U21 на виїзді грав з “Зорею” U21.

“Гірники” приїхали в Запоріжжя одноосібними лідерами чемпіонату (50 очок), вигравши всі попередні матчі весняної частини сезону. Луганчани перший етап завершили на п’ятій позиції в таблиці (29 балів). У стартовому складі “оранжево-чорних” вийшли три футболісти головної команди: Віта, Фернандо і Артем Бондаренко.

ненудні нулі

Перший тайм суперники провели на зустрічних курсах, створивши чимало небезпечних моментів, і вже в дебюті обмінялися ударами Фернандо (м’яч після рикошету пішов за лицьову) і Алефіренко (Гриценко потягнув в ближньому куті). Реальний шанс відкрити рахунок “гірники” створили на 15-й хвилині: Бондаренко прострілив у воротарський, але захисник на мить випередив Фернандо. “Зоря” відповіла виходом один на один від Білоцерківця – гостей врятував Семеніхін, в підкаті блокувавши спробу противника. Той же Білоцерківець небезпечно бив здалеку (Гриценко зреагував). За кілька хвилин до перерви “Шахтар” міг відкрити рахунок, але після удару Віта головою захисник виніс м’яч із стрічки, а зіграв другим темпом Бондаренко запустив його над поперечиною. 0: 0.

Подвійний удар Бондаренко

Голи прийшли вже на початку другої половини і стали наслідком потужного старту “оранжево-чорних”. Фернандо підкараулив помилку суперника, перехопив м’яч і викотив на 11 метрів Артему Бондаренко, і той розстріляв Мацапура – 0: 1. Через три хвилини Мудрик промчав по лівому флангу і теж відпасував в центр штрафного, а Бондаренко ще раз переграв воротаря і оформив дубль – 0: 2. Між цими голами міг відзначитися і Фернандо, але його удар потягнув кіпер луганчан. Тепер господарі пішли вперед і пару раз змусили серйозно попрацювати Гриценко, а гості проводили небезпечні контратаки: партнери вивели на удар Фернандо – в руки Мацапура, а потім голкіпер “Зорі” виручив команду після сольного проходу Мудрика. На 65-й хвилині донеччани залишилися в меншості – за другу жовту картку видалений Павлиш. Луганчани щільніше насіли на ворота гостей і зуміли скоротити відставання, коли Агапов ударом з-за меж штрафного влучив точно в дев’ятку. Господарі спробували організувати фінальний штурм, але їм вдалося створити лише кілька небезпечних стандартів. В іншому “гірники” грамотно і дисципліновано відпрацювали в обороні і втримали переможний рахунок.

2: 1 – “Шахтар” U21 обігрує на виїзді “Зорю” U21 і продовжує лідирувати в чемпіонаті. У наступному турі команда Фернандо Валенте зустрінеться з “Динамо”.

“Зоря” U21 (Луганськ) – “Шахтар” U21 (Донецьк) – 1: 2 (0: 0)

Голи: 0: 1 Бондаренко (47), 0: 2 Бондаренко (50), 1: 2 Агапов (77)

“Шахтар” U21: Гриценко, Меліченко, Віта, Семеніхін, Павлиш, Судаков (Драмбаев, 69), Криськів (к), Очеретько, Бондаренко (Чирук, 89), Мудрик (Гуров, 75), Фернандо (В’юнник, 80)

Вилучення: Павлиш (65, друге попередження)