УХЛ: Крижані Вовки обіграли Білий Барс і зрівняли рахунок у серії плей-офф

У Білій Церкві відбувся другий поєдинок чвертьфінальної серії плей-офф УХЛ-Парі-Матч в парі “Білий Барс” – “Крижані Вовки”. Результат першого поєдинку, не дивлячись на перемогу білоцерківців в дві шайби, залишав командам рівні шанси на вихід в півфінал.

Сьогоднішній матч проходив в тому ж ключі, що і попередній – високі швидкості і гострі атаки. І якщо в київському поєдинку вміння реалізації більшості продемонстрували гравці “Білого Барса”, то в грі в Білій Церкві все було навпаки. Перші дві шайби “Крижані Вовки” закинули, маючи чисельну перевагу. У першому періоді вдало свою ключку під шайбу після кидка Мікульчик підставив Гіндуллін. А в другому – точний кидок на рахунку Жигалова.

Господарі змогли відквитати одну шайбу у другій двадцятихвилинці, провівши швидку атаку. Гол на свій рахунок записав Фелікс Морозов.

У сьогоднішньому поєдинку “Вовки” були просто нестримні. Пропустивши шайбу від форварда “Барса”, вони не закрилися – на атаку відповідали атакою, вичікуючи помилки у суперника. На 37 хвилині так і вийшло – господарі помилилися при виході зі своєї зони, чим вміло скористалися гості. У підсумку, Владислав Воробйов з передачі Дворника знову збільшив різницю рахунку в дві шайби.

У третьому періоді білоцерківці пішли вперед і закинули ще одну шайбу зусиллями Романа Благого. За рахунку 2: 3 на користь “Волков”, “барси” повністю перехопили ініціативу в грі і раз по раз гостро атакували. Сольний прохід і небезпечний кидок Бабинця, кидки Благого, Куцевича і інших – все було під силу воротареві киян Петленко.

За дві хвилини до кінця зустрічі господарі пішли ва-банк, випустивши шостого польового гравця замість воротаря. У підсумку, кияни, скориставшись помилкою “Барсою”, за 17 секунд до кінця матчу, закинули четверту вирішальну шайбу. Підсумковий рахунок зустрічі – 2: 4 на користь киян.

Таким чином, кияни зрівняли рахунок в серії, а вирішальний третій поєдинок відбудеться в Білій Церкві, 16 березня. Початок матчу о 18:45.

“Білий Барс” – “Крижані Вовки” 2: 4 (0: 1, 1: 2, 1: 1). Рахунок в серії 1: 1