Українка Білодід виграла супертурнір в Парижі, перемігши чемпіонку світу

Українська дзюдоїстка Дарина Білодід завоювала золоту медаль у ваговій категіоріі до 48 кг на турнірі серії Grand Slam у Парижі, перемігши чемпіонку світу до 21 року японку виконуй Кога.
На офіційній сторінці змагань в Twitter привітали нашу спортсменку з "золотом".

After a long and tough day@DariaBilodidstill manages to come out on top – Gold for Ukraine!#JudoParis #Judo #Sport #Olympics #Paris #France
© ️ IJF Media Team – Robin Willinghampic.twitter.com/hsgWRJSPBR– #JudoParis ? (@Judo)February 8, 2020На шляху до фіналу Білодід здолала Ка-Лі Геть з Гонконгу, Марен Жійі і Ширін букле з Франції і Ю Чжон-Кан з Південної Кореї. На рахунку 19-річної українки 18 перемог в сутичках поспіль. Її остання поразка датується 29 березня 2019 року, коли вона програла фінал Гран-прі в Тбілісі француженці Мелані Клеман.Результати турніру по дзюдо серії Grand Slam у ПарижіРезультати турніру по дзюдо серії Grand Slam у Парижі

Інша представниця нашої країни Анна Шурова посіла сьоме місце у ваговій категорії до 52 кг.. (TagsToTranslate) ò (t) î (t) î (t) ü (t) û (t) ä ÿ