Як Донбас виграв “празький марафон”

Що ви знаєте про втому? А хокеїсти і тренери “Донбасу, а також вболівальники на трибунах і все, хто забезпечував трансляцію матчу донеччан проти чеського” Лева “в плей-офф КХЛ, назавжди запам’ятали день 21 березня 2014 року. До речі, це була п’ятниця. Плавно перейшла в суботу …

Люди починали дивитися гру в 20:00 за київським часом, потім не особливо уважні відривалися по своїх справах, гуляли, поверталися додому, вмикали телевізор, а гра все тривало! Це був півфінал плей-офф Західної конференції КХЛ сезону-2013/2014, матч номер два.

“Донбас” і “Лев” встановили на той момент рекорд КХЛ за тривалістю матчу – 120 хвилин! Попередній найдовший поєдинок було зіграно в лютому 2013-го, коли в чвертьфіналі Західної конференції КХЛ череповецька “Северсталь” і ярославський “Локомотив” (3: 2 3ОТ) гралися на майданчику 118 хвилин і 48 секунд!

“Лев” (Прага, Чехія) – “Донбас” (Донецьк, Україна) 3: 4 ОТ (2: 1, 1: 1, 0: 1, 0: 0, 0: 0, 0: 0, 0: 1)

Шайби: 0: 1 – Дадонов (Федотенко, Якуцени) – 4:12, 1: 1 – Врана (Ойстрік, Мікко Мяенпяя – бол.) – 17:57, 2: 1 – Врана (Мікко Мяенпяя – бол.) – 19:28 , 2: 2 – Белухин (Бартуліс – бол.) – 34:14, 3: 2 – Цінгел (матюків) – 34:35, 3: 3 – Якуцени (Белухин, Дадонов) – 54:10, 3: 4 – Конєв (Якуцени) – 126: 14.